WIOSNA 2015

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”

Powitajmy razem wiosnę! Zapraszamy w sobotę 21 marca na kolejną edycję Festiwalu Cztery Pory Roku!

WYSTĄPIĄ:

Pola Rise | Posłuchaj!
Młoda i tajemnicza artystka, podbijająca polską scenę muzyki elektronicznej, roztaczająca wokół siebie zagadkową atmosferę. Pracuje nad debiutancką płytą we współpracy z producentem Manoid.

The October Leaves | Posłuchaj!
Zespół z Rybnika, na swoim koncie mający już dwa albumy. Promowany przez Trójkę Polskiego Radia, znany z Must Be The Music, zagrał również na gdyńskim Open’erze. Potrzeba czegoś więcej?

The Party Is Over | Posłuchaj!
Pierwszymi ich słuchaczami były ściany katowickich kamienic. Michał (bity) i Daria (wokal) swoje siły połączyli w 2014 roku, w 2015 wydali pierwszą epkę, która umiejscawia się gdzieś między trip hopem a berlińską elektroniką.

The Flavour | Posłuchaj!
Młoda, rockowo-grunge’owa grupa wywodząca się z katowickiej Ligoty. Nie wydali żadnej płyty, nie mają na swoim koncie epki, ani wielu koncertów, ale na pewno nie można im zarzucić braku talentu i energii.

collage

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

> Warsztaty dla dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka we współpracy z fundacją Podaruj uśmiech.

> Sprzątanie ligockich lasów organizowane we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Katowice.

> Jarmark Sezonowy ma zapewnić Wam dostęp do świeżych i zdrowych produktów spożywczych, które w dobie dyskontów są gorzej dostępne.

> Swap ubrań w ramach Projektu Fastryga. Idealna okazja na przewietrzenie szafy na wiosenną porę roku.

PATRONI MEDIALNI:
Ligota.info