Widzimy się w Panoramie!
Scena artystyczna Panoramy to już kultowa marka. Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym programem!

KONCERT WALENTYNKOWY

Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego walentynkowego wieczoru w naszym lokalu podczas niesamowitego koncertu. Wystąpi dla Państwa Ludwik Konopko i Hubert Szczęsny, których muzyka łączy jazz, instrumental i elementy flamenco. Rezerwacje w cenie 20 zł od osoby, w całości do wykorzystania na barze!

walentynki-pano

Ludwik Konopko to pochodzący ze Lwowa gitarzysta, założyciel zespołu Acoustic Travel Band, oraz współtwórca zespołu Cocotier, z którym występował około 15 lat na terenie całej Europy, grając szeroko rozumiana muzykę gitarowa, inspirowana flamenco, jazzem, folkiem. Płyty zespołów rozeszły się łącznym nakładem ponad 40 tyś sztuk. Ma również na swoim koncie współprace z krakowską formacją Que Passa i zespołem Pilar. Lista muzyków, z którymi występował jest dosyć długa. Są to między innymi: Tomas Celis Sanches, Piotr Radecki, Andrzej Rusek, Piotr Gorka, Sebastian Ruciński, Tomasz Mucha, Marcin Hilarowicz, Jarek Dzień, Slawomir Pogoda czy Jan Galach. Muzyka jaką preferuje, to wszelkie odmiany akustycznych gitarowych brzmień. Na koniec można dodać, iż jest samoukiem.

Hubert Szczęsny to polski wokalista, gitarzysta, autor tekstów oraz muzyki. Członek i założyciel grupy Nie Strzelać Do Pianisty. Muzyką zajmuje się od 2011, kiedy razem z zespołem Nie Strzelać Do Pianisty zaczął odnosić wiele znaczących sukcesów na arenie ogólnokrajowej. Wraz z zespołem występował także na wielu znaczących festiwalach bluesowych w Polsce takich jak Olsztyńskie Noce Bluesowe, Gdynia Blues Festiwal, Jimiway Festiwal w Ostrowie Wlkp, Galicja Blues Festiwal w Krośnie, Bluesroads w Krakowie czy Suwałki Blues Festiwal, Teatr Polski w Poznaniu.

Życzymy wyjątkowych Walentynek! ♥