PROJEKT FASTRYGA

Kocham Cię, szycie! Jesteśmy pewni, że w swojej szafie posiadasz kilka ubrań, które przestały być używane, a po małym liftingu z powrotem byłyby uwzględniane przy wyborze kreacji.

Udowodnimy Ci, że w bardzo łatwy sposób, samodzielnie można przywrócić ciuchowi drugie życie. Goście i blogerzy, których zaprosiliśmy z chęcią zaproponują Ci zmiany, skonsultują z Tobą różne pomysły a także pomogą lub poinstruują jak wykonać konkretną przeróbkę.

Oprócz tego, podczas całego wydarzenia można wziąć udział w SWAP-ie, czyli otwartej, towarzyskiej formie wymiany ubrań.

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kilka ciuchów, przyjdziesz w wyznaczone miejsce o wyznaczonej porze, a jesteśmy pewni, że wyjdziesz z Klubu przekonany o tym, że… SZYCIE JEST PIĘKNE!

Organizator: Fundacja Karismo. Wydarzenie towarzyszące zimowej edycji Festiwalu Cztery Pory Roku.