Szukasz miejsca na imprezę okolicznościową, biznesową czy artystyczną? Panorama to przestrzeń dla Ciebie!

Oferta Imprezowa

Jeśli szukacie Państwo miejsca na imprezę okolicznościową, spotkanie biznesowe, wydarzenie rozrywkowe lub artystyczne – znakomicie Państwo trafili! Więcej informacji znajdą Państwo obok, rozwijając poszczególne oferty.

Zachęcamy do kontaktu:

Basia Spyra
basia@panorama-klub.pl

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

• przyjęcia urodzinowe
  • chrzciny
  • spotkania klasowe
  • przyjęcia weselne
  • stypy
  • zabawy karnawałowe
  • spotkania wigilijne i opłatkowe
  • i inne

Klub Panorama słynie z wybornej kuchni, stylowego wystroju oraz urokliwej lokalizacji w parku na katowickiej Ligocie. Dbałość o Państwa satysfakcję przejawia się w indywidualnie przygotowanym menu oraz dostosowaniu oprawy do charakteru imprezy.

Do Państwa dyspozycji jest sala imprezowa (70 miejsc siedzących). Ponadto przy lokalu usytuowany jest ogródek letni, w którym można zorganizować imprezę plenerową. Lokal wyposażony jest w nagłośnienie oraz sprzęt audiowizualny, które znakomicie nadają się celem urozmaicenia imprezy. Proponujemy Państwu muzykę na żywo lub z DJ-em.

W niedziele i święta w okresie od 23 kwietnia do 24 września nie realizujemy imprez z wcześniej ustalonym menu.

Otwórz PDF:
warunki organizacji Imprezy

IMPREZY BIZNESOWE

• lunche biznesowe
  • bankiety
  • rauty
  • szkolenia i konferencje
  • imprezy integracyjne
  • spotkania promocyjne
  • i inne

Spotkanie to rozmowa. To właśnie podczas spotkania z drugą osobą podejmujemy najważniejsze decyzje. Już od wieków wiadomo, że to przy posiłku rozmawia się najlepiej. Wspólny posiłek łagodzi obyczaje i poprawia samopoczucie, a tym samym sprzyja pozytywnemu nastawieniu, wyrażaniu własnych myśli i zawieraniu znajomości. Wiemy jak cenna jest Państwa każda inwestycja oraz jak wyjątkowej wymaga oprawy. Zapraszamy do urokliwie położonego Klubu Panorama na lunche, kolacje biznesowe i inne firmowe przyjęcia.

Do dyspozycji Państwa jest sala przyjęciowa (70 miejsc siedzących) wyposażona w nagłośnienie oraz sprzęt audiowizualny, która znakomicie nadaje się na organizowanie imprez firmowych. Ponadto przy lokalu usytuowany jest ogródek letni, pozwalający na organizację imprez outdoorowych. Jako urozmaicenie wydarzenia proponujemy Państwu muzykę na żywo lub z DJ, albo PubQuiz.

IMPREZY ARTYSTYCZNE/ROZRYWKOWE

• koncerty
  • imprezy taneczne
  • pokazy filmowe
  • slajdowiska
  • spotkania autorskie
  • karaoke
  • pub quizy
  • familiady
  • turnieje gier wideo
  • i inne

Klub Panorama znany jest jako jedna z ciekawszych scen muzycznych w Katowicach. Grali u nas m. in.: Kat i Roman Kostrzewski, Krzysztof Głuch, Jarosław Śmietana, Tomasz Mucha, Józef Skrzek, Tymon Tymański, Martyna Jakubowicz, Elżbieta Adamiak, Obstawa Prezydenta, Me Myself and I, Curly Heads, The Dumplings, Jóga, Małe Miasta, Coals i wielu innych.

Regularnie organizujemy również spotkania z cyklu PubQuiz. Więcej informacji znajdą Państwo w Aktualnościach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę koncertową (50 miejsc siedzących albo 100 miejsc stojących) oraz przyjęciową (70 miejsc siedzących). Sala koncertowa posiada dwie małe sceny z oświetleniem. Ponadto przy lokalu usytuowany jest ogródek letni z dodatkową przestrzenią sceniczną dla plenerowych występów.