ZIMA 2014

„Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! / Szczypie w nosy, szczypie w uszy / Mroźnym śniegiem w oczy prószy”

Zapraszamy na zimową edycję Festiwalu Cztery Pory Roku. Wystąpią:

Bobby The Unicorn | Posłuchaj!
Solowy projekt Darka Dąbrowskiego, mieszkającego w Warszawie gitarzysty i songwritera, który do swoich nagrań celowo używa starych i niedoskonałych instrumentów. W maju tego roku wydał swoją debiutancką płytę „Utopia”, którą sam określa mianem „spaceru po kosmosie”. W swojej karierze wystąpił między innymi na gdyńskim Open’erze oraz katowickim OFF Festivalu.

Jóga | Posłuchaj!
Duet prosto ze stolicy Śląska, składający się z dwóch młodych artystów: Rafała Skowrońskiego i Kamila Łukasika. Panowie pomimo silnych inspiracji muzyką islandzką tworzą swoją własną, niezależną wizję muzyki podbitą wysoką dawką emocji. Dowodem na wyjątkowość może być fakt, że podczas drugiego koncertu jaki zagrali  w swej karierze wygrali ogólnopolski przegląd zespołów Rock’n’Roll Guga Music Parade i otrzymali propozycję supportowania Myslovitz, bezpośrednio od członków tego zespołu. Występowali również w telewizyjnym show X Factor.

Zimowa | Posłuchaj!
Zespół z Wodzisławia Śląskiego, który promował Piotr Stelmach podczas „OFFensywy” w radiowej Trójce. Zimowa to mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi, inspirowanymi latami 80. i 90. gitarami. Wkrótce światło dzienne ujrzy ich pierwszy album studyjny.

collage1

Wydarzenia towarzyszące: