DZIEŃ KOBIET / FAMILIADA

Jeśli polubiliście PubQuiz w Panoramie – pokochacie Familiadę! Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkich, którzy w niebanalny sposób chcieliby spędzić wolny czas oraz poczuć ducha rywalizacji.

W odróżnieniu od wersji telewizyjnej swoich sił mogą spróbować zarówno pojedyncze osoby, jak i drużyny, w których liczba osób jest nielimitowana. Bez wstępnych eliminacji, z nagrodami, których nie ma w żadnym teleturnieju… No i najważniejsze: nie musicie brać udziału z rodziną!

O co gramy?
– wpisowe 2 zł od osoby;
– suma gotówki trafia w ręce zdobywców I miejsca w postaci bonu do wykorzystania przy barze w Panoramie;
– nagrodą za II miejsce wódka z baru, za III dzban piwa.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji dokonać można przy barze w Panoramie. Przy rezerwacji miejsc uiszczamy wpisowe od całej drużyny (2zł/os).

Familiada w Panoramie - plakat