TURNIEJ DARTA

Stowarzyszenie Ellgoth we współpracy z Extreme Sound oraz Klubem Panorama zapraszają na Katowicki Puchar Darta Ellgoth 2015! Celem turnieju jest integracja lokalnej społeczności oraz popularyzacja darta, będącego w Polsce wciąż niszową dyscypliną sportu.

Wpisowe wynosi 20,00 PLN od osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę osób uczestniczących w turnieju (16 miejsc) o udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowość dokonywania wpłat wpisowego na konto organizatora.

Szczegóły dotyczące zasad turnieju oraz zapisów dostępne są na facebooku stowarzyszenia Ellgoth oraz pod adresem mailowym: marek-rataj@wp.pl.

plakat darta kopia