TURNIEJ GIER WIDEO V4.0

Jeśli stęskniliście się za wspólnym graniem w Panoramie, to mamy dla Was znakomitą wiadomość. TGW powraca! Jak zawsze pamiętajcie, że “Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!”

Wszystkich chętnych do udziału w TGW zapraszamy do zapisów w dniu imprezy od godz. 18:00 do 18:45. O godz. 19:00 zaczynamy rozgrywkę.

FIFA 2013 | Xbox360
2 vs 2
wpisowe: 5 zł od drużyny

DIVEKICK | PC
1 vs 1
wpisowe: 0 zł

Suma wpisowego z turnieju FIFY zostanie podzielona na podium:
I miejsce 50%
II miejsce 35%
III miejsce 15%

Dla zwycięzcy turnieju DIVEKICK przewidziana nagroda niespodzianka.

Kilka słów o tytułach:

FIFA 2013
20. część kultowej serii piłkarskich gier EA Sports. Edycja z roku 2013 przyniosła garść innowacji, w tym m. in. długo oczekiwaną przez graczy nieprzewidywalność rozgrywki. [wikipedia.pl]

DIVEKICK
Wydana w sierpniu 2013 r. parodia bijatyki: wyobraźcie sobie, że interfejs sprowadza się do dwóch klawiszy, skoku i kopniaka, bohaterowie mają 100 punktów życia, a każdy cios zadaje 1000 obrażeń. A mogło się wydawać, że już nic nowego w temacie bijatyk nie można wymyślić… [arsindependent.pl]

***

Wydarzeniu patronuje Strefa Graczy, nowo otwarty  w Katowicach sklep dla miłośników gamingu.