WINTER IS COMING! ZIMA 2014

“Hu! hu! ha! / Hu! hu! ha! / Nasza zima zła!”

Zimowa edycja festiwalu Cztery Pory Roku odbędzie się 20 grudnia w Panoramie. Znamy już pierwszego wykonawcę: młody duet z Wodzisławia Śląskiego – Zimową!

Niedawno muzyka Anety Maciaszczyk i Michała Mentela gościła na antenie radiowej Trójki podczas “OFFensywy” Piotra Stelmacha, a wkrótce usłyszymy ich w Katowicach. Zimowa to mieszanka chłodnej, przestrzennej elektroniki z brudnymi, inspirowanymi latami 80. i 90. gitarami. Wkrótce światło dzienne ujrzy ich pierwszy album studyjny.

Festiwal Cztery Pory Roku to święto inspirowane rytmem sezonów za oknem. Koncerty, warsztaty, akcje społeczne i kulturalne – wszystko to w urokliwej okolicy naszego klubu.

– Na razie nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale obiecujemy, że nie zabraknie fantastycznej sceny muzycznej, przepysznej kuchni, wspólnych sezonowych aktywności, a przede wszystkim dobrej zabawy – komentuje Konrad Bujak, organizator festiwalu.

Zachęcamy Was do śledzenia festiwalu na Facebooku i posłuchania Zimowej na Soundcloudzie!

Organizatorami festiwalu Cztery Pory Roku są Klub Panorama oraz Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

zima teaser2 + logo