FAMILIADA

Barowa Familiada to gra stworzona dla osób, które w niebanalny sposób chcą spędzić wolny czas oraz poczuć ducha rywalizacji. W przeciwieństwie do wersji telewizyjnej swoich sił mogą spróbować zarówno pojedyncze osoby, jak i drużyny, w których liczba osób jest nielimitowana. Bez wstępnych eliminacji, z nagrodami, których nie ma w żadnym teleturnieju…

No i najważniejsze: nie musisz brać udziału z rodziną!

O co gramy?
– wpisowe 2 zł od osoby;
– suma gotówki trafia w ręce zdobywców I miejsca w postaci bonu do wykorzystania przy barze w Panoramie;
– nagrodą za II miejsce wódka z baru, za III dzban piwa.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji dokonać można przy barze oraz telefonicznie pod numerem 32 206 6000.

***

Gra składa się z dwóch części. W pierwszej prowadzący zadaje 20 pytań w 2-3 minutowych odstępach tak, aby biorący udział mieli czas na zastanowienie się i wpisanie odpowiedzi na specjalnych kartach. W części drugiej uczestnicy sprawdzają prawidłowość swoich odpowiedzi z odpowiedziami ankietowanych, które przedstawiane są przez prowadzącego.

Na każde pytanie zadane przez prowadzącego należy wytypować pięć odpowiedzi, które ankietowani podawali najczęściej. W każdym pytaniu trzeba wskazać „Główną odpowiedz”, czyli taką, która pojawiała się wśród ankietowanych najczęściej. Jeżeli będzie ona taka sama, jaką wskazali ankietowani, zostanie punktowana podwójnie. W przypadku, gdy „Główna odpowiedz” znajdzie się na innym miejscu wśród pozostałych odpowiedzi gracz otrzyma jeden punkt.

Wszystkie pozostałe odpowiedzi wytypowane przez uczestników gry, będące w pierwszej piątce najczęściej wskazywanych przez ankietowanych, bez względu na miejsce dają jeden punkt. Za każde pytanie można zdobyć maksymalnie sześć punktów (2 punkty za „Główną odpowiedź” i 4 punkty za pozostałe). Zwycięża drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów na sto dwadzieścia możliwych.

W przypadku, gdy dwie lub więcej drużyn ma taką samą liczbą punktów o zwycięstwie decyduje większa liczba „Głównych odpowiedzi”.

Familiada_plakat_A3