LATO 2013 / SPRZĄTANIE LIGOTY

Czas coś zrobić! Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć będącej fotograficznym efektem 20-minutowego spaceru po okolicy Parku Zadole, Osiedla Akademickiego UŚ i pobliskich lasów. Sytuacja sprowokowała nas do przedsięwzięcia przy festiwalu Cztery Pory Roku akcji SPRZĄTANIA LIGOTY!

21 czerwca, nim rozpoczną się występy muzyczne przy Klubie Panorama, zbieramy się w dwóch turach pod Panoramą:

• 09:00 – 11:00 | I tura
  • 14:00 – 16:00 | II tura

Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o zgłaszanie się w komentarzach pod wydarzeniem albo pisząc na adres klub.panorama@gmail.com, byśmy wiedzieli ile mniej więcej przygotować worków na śmieci oraz rękawiczek ochronnych.

NIE DLA ŚMIECI NA LIGOCIE!

Więcej informacji o festiwalu Cztery Pory Roku: strona internetowa | facebook