LATO 2014 / JARMARK

Czas na ucztę smaku i natury! W dobie dyskontów i importowanych produktów pragniemy powrócić do pięknej tradycji sezonowej i lokalnej żywności. Zapraszamy wszystkich serdecznie na Jarmark, aby zatroszczyć się o wspólne zdrowie i smak tego, co gości na naszych stołach. Na stoiskach czekać na Was będą produkty najlepszej jakości: owoce, warzywa, przetwory, chleby, ciasta i inne! Przyjdź i zasmakuj LATA!

WYSTAWCY:

A to dobre! / przetwory: dobre, naturalne, smaczne

Lokalna rodzinna firma tworzona wraz z przyjaciółmi, której synonimem jest najwyższa jakość przetworów owocowo-warzywnych, do produkcji których nie używa się konserwantów.

www.facebook.com/atodobre.co
www.instagram.com/atodobre

Vilamalia / ProBio warzywa i owoce

Posiadają status Śląskiego Regionalnego Centrum Mikroorganizmów i pełną gamę wyrobów na bazie pożytecznych mikroorganizmów – ProBio Emów, które zostały wyróżnione nagrodą KRUS. Prowadzą lokalną Piastową Paczkę – część ogólnopolskiego projektu ProBioPiast, którego ideą jest dostarczanie zdrowych produktów, wyhodowanych przez rolników stowarzyszonych w Kręgu Zdrowej Ziemi, bezpośrednio do domów konsumentów.

www.facebook.com/PiastowaPaczka

Magda Czajka / ciasta, chleby, galaretki, owoce

Akcja w ramach Cztery Pory Roku Festiwal / LATO

ORGANIZATORZY | Klub Panorama | Polskie Forum Edukacji Europejskiej