PROJEKT FASTRYGA

Nie potrafisz przyszyć guzika? A może obrzucanie, fastrygowanie czy nicowanie nie mają przed Tobą żadnych tajemnic i własnoręcznie stworzyłaś większość swoich ubrań? Igła i nitka to Twoje wierne towarzyszki czy raczej dalekie znajome? Niezależnie od odpowiedzi, na pewno masz w swojej szafie ubrania, których dawno nie nosiłaś, ale żal Ci je wyrzucić lub takie, które nosiłabyś po małym „liftingu”.

Zapakuj je zatem i przynieś do Panoramy w czwartek, 9 października. Może uda Ci się upolować coś nowego? Nawet jeśli nie, to dopiero początek. Oprócz wymiany, porozmawiamy o szyciu i przerabianiu, o tym, jak zrobić coś z niczego i dać ubraniom drugie życie. Chcemy powymieniać się doświadczeniami (lub ich brakiem). Do tego autorka bloga KOCIKOwo Ewelina Tomala opowie o tym, jak pasja szycia może stać się sposobem na życie.

„Twoje (sz)życie będzie takie, jakim uczynią je Twoje myśli”.
(Prawie) Marek Aureliusz

Organizatorzy: