TURNIEJ GIER WIDEO V2.0

Jeśli marzyliście by zagrać ze znajomymi we wspaniałe gry na dużym ekranie – to impreza właśnie dla Was! Tym razem pogramy w kultową bijatykę „Mortal Kombat 9″ oraz niezależną nowinkę jaką jest „Joe Danger”. W obu grach rozegramy turnieje w trybach versus (1 vs 1)!

Zwycięzcy turniejów będą mogli liczyć na nagrody – więcej informacji wkrótce.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zapisanie się internetowo do udziału. Chętnych prosimy o pobranie i wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, a następnie wysłanie go na adres mailowy klub.panorama@gmail.com w tytule wpisując „Gramy!”.

I pamiętajcie o naszym przewodnim haśle: „Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!”.

Krótko o grach:

Mortal Kombat 9 – „Gra komputerowa z gatunku bijatyk wydana na konsole PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xbox 360 w 2011 r. Jest ona ogromnym krokiem naprzód względem poprzednich części, przy zachowaniu najważniejszych zalet serii.” [źródło: Wikipedia]

Joe Danger – „Gra wideo opublikowana przez niezależnego brytyjskiego developera Hello Games. Jest to gra łącząca elementy wyścigówki i platformówki. Gracz steruje w niej kaskaderem na motocyklu.” [źródło: Wikipedia]

Klub Panorama - Turniej Gier Wideo 2 - plakat