TURNIEJ GIER WIDEO V3.0

Kolejna edycja grania na dużym ekranie! Podążając za utartą już formułą bijatyka plus wyścigówka (najlepiej gokartowa) zabieramy się za kolejny klasyk, “Tekken 5” na Play Station 2 oraz mniej znaną gokartówkę “Little Big Planet Karting” na Play Station 3. Na zwycięzców jak zwykle czekają nagrody!

Zreformowaliśmy formę zgłoszenia na turniej. Aby zapisać się wystarczy wejść na stronę formularza Google: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Jak zawsze pamiętajcie, że “Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!”.

Kilka słów o tytułach:

Tekken 5 – Kultowa bijatyka wydana przez Namco w grudniu 2004. Ostatnia odsłona na konsoli PS2, wskrzeszona później na konsolach PSP i PS3 jako “Tekken 5: Dark Ressurection”.

Little Big Planet Karting – “Gra wyścigowa, stanowiąca spin-offową odsłonę popularnej serii gier platformowych ‘LittleBigPlanet’ autorstwa studia Media Molecule. Gracze mają okazję pokierować poczynaniami Sackboya i jego przyjaciół w emocjonujących zmaganiach na torach kartingowych.” [źródło: Wikipedia]

Klub Panorama - Turniej Gier Wideo 3 - plakat