WALENTYNKI / DAN MEDINA

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy. Z okazji szczególnej jaką są Walentynki klub Panorama upstrzony jest serduszkami, światła są przygaszone, a ze sceny dobywa się niezwykła muzyka dla zakochanych! Posłuchajcie sami!

Rezerwacji miejsc (20 zł od osoby, do wykorzystania przy barze) można dokonać w klubie do dnia 13 lutego. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 (32) 206 6000.

DAN MEDINA
Urodzony w Hiszpanii wokalista, gitarzysta i kompozytor Daniel Medina. Lider zespołów „Dead Poets Society” oraz „Gravity”. W ramach tego ostatniego wspólnie z Grzegorzem Malskim (perkusja), Łukaszem Wierzbickim (bas) i Pawłem Groblem (producent) wydał EP-kę. W styczniu 2013 wyjechał do Stanów Zjednoczonych w trasę koncertową, występując na scenach Nowego Jorku, New Jersey czy Filadelfi promując swój materiał. Występował przed grupami IRA, Akurat, Oddział Zamknięty czy Czesław Mozil.

image (1)